1 / 7
Се продава Опел Корса
3.500 €
19.07.2022 08:50

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

2 kw / 3 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Corsa 1.2
Benzin so atestiran plin.
Motor na lance.
4novi zimski gumi.
Nov akomulator.
Napraveni site servisi.
Registrirana do maj 2023.
Klima ima.
Elektrika na stakla i retrovizori.
Mozhi zamena so vasha doplata!
Cena za kes 3500

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bale
Потврден огласувач
072279257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам