1 / 8
Motor Suzuki SV 1000S
3.500 €
Цената не е фиксна
09.06.2022 17:34

Гостивар / Гостивар

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2004

Модел:

SV 1000S

Километри:

25000

Se prodava motor Suzuki SV 1000S
Donesen od Svajcaria,na makedonski tablici
Celosno ispraven
So samo 26.000 km. pominati
Vredi da se vidi
Na lice mesto ima prostor oklu cenata
MOZE ZAMENA SO KOLA

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Gostivar
Потврден огласувач
075 349 854
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам