1 / 9
Alfa Romeo Mito
3.900 €
10.06.2022 09:33

Тетово / Тетово

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

MiTo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Alfa Romeo Mito 1.6 JTD 2010

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Albert
Потврден огласувач
070309076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам