1 / 9
SEAT ALTEA XL 2.0 TDI - 08
По Договор
14.05.2022 13:08

Кичево

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

full oprema
uvezena od Ch. so servisna kniska!
plateni site davacki do registracija!
za poveke info javete se!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vw
Потврден огласувач
070223673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам