1 / 1
Rezervna tenka za ford i volvo 16 5 x 108 set dizalica
1 €
30.01.2023 10:55

Куманово / Куманово

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

4J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

108

Ширина на гума:

125

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

16

Rezervna tenka
Kljuc
Trokut
Dizaliza
Kuka
Postolje

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

STAF Auto
Потврден огласувач
078345695
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi Ford Focus 1.8 TDCI karavan

777 €

Delovi Ford Focus mk1 1.8 tdci 2003g +++

777 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам