1 / 2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ГРАДБА ЕЗЕРСКИ ЛОЗЈА
980 €
12.03.2022 12:24

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Езерски Лозја Струга

Станот ќе биде целосно готов за вселување најдоцна до декември оваа, 2022 година.
Површина 75 мкв
Ориентација: југоисток
Со две спални соби
трет кат
Со поглед на Езеро
Оддалеченост на 200 метри од Езеро
За повеќе информации, Ве молиме да не контактирате исклучиво со јавување на тел. 076 254 600

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Х.Г.
Потврден огласувач
076254600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам