1 / 10
Izvedba na parno
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 21:22

Карпош / Скопје

Izvedba na parno greenje so bakar crna cefka aluplast zamena na radijatori stari so Novi puknati cefki vertikali zamena ventili izvedba na kotlari potstanici I dr...

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Топлински пумпи

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
071346562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам