1 / 11
PEUGEOT 207 1.4(benzin) 2010 PANORAMA
3.900 €
Цената не е фиксна
01.07.2022 13:15

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e donesena od svajcarija, top sotojba, registrirana na mk tablici do 02.2023, full oprema, panorama staklen krov, Bluetooth, komandi na volan...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pane
Потврден огласувач
071 206 270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам