1 / 1
Inverter 300w
800 МКД
18.02.2022 14:34

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Pretvarac na struja od ednonasocna struja na najizmenicna struja moknost 300w. Znaci od 12v ednonasocna pretvara na 220v naizmenicna struja. Namalena Cena od 1000den na 800den.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Факсови

Се продава од:

Iljaz
Потврден огласувач
078923287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам