1 / 7
Se prodava stan na 6ti kat vo centar vo Tetovo
77.000 €
23.01.2023 17:19

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

92 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar na Tetovo.
_______________
Stanot ima 75m2 + 17m2 (koi ne se na imoten list) + 8m2 podrum.
Stanot vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba i trpezarija
◆ Zasebna kujna
◆ Spalna soba x 2
◆ Banja x 2
◆ Balkon x 1
◆ Utiliti (shpajz)

Stanot se naogja na kat 6 so lift.

Cenata e:
◆ 77.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам