1 / 4
John Deere 965H HEDER 4.3m
По Договор
27.01.2023 14:46

Свети Николе / Свети Николе

Kombajnata e vo ispravna sostojba GOLEMINA NA HEDER 4.3 M mozna zamena za traktor John Deer ili Fiat mozna zamena i za kola info na viber
+38978442351kire

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070793250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам