1 / 7
Deloven prostor od 76m2 vo Tetovo
65.000 €
29.06.2022 11:54

Тетово / Тетово

Se prodava deloven prostor vo centarot na Tetovo.

Delovniot prostor ima vkupna površina od 76m2 i istiot e na dva kata odnosno dupleks.

Delovniot prostor se naoǵa vo blizina na poštata.

Cena: 65.000 evra.

Za poveḱe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 248

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Dukjan od 9m2 vo Tetovo

100 €

Deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

215000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам