1 / 3
TECHNICS SL Q300
200 €
05.08.2022 18:54

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM NOS NEW OLD STOCK GRAMAFON EDNAS PUSTEN NOVOO

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Се продава од: Претпријатие

WiAudio
Hristo Tatarcev
Потврден огласувач
077855515
Испрати Е-маил до огласувачот

TECHNICS SL DL5

100 €

DUAL CS 750 Audiophile Edition

500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам