1 / 2
Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI
35 €
04.03.2022 22:19

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Odgovaraat za site alati na Parkside koi koristat 20v.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам