1 / 5
Barum 315/60/22.5 kamionski Odlicni!!!
250 €
23.06.2022 08:17

Ѓорче Петров / Скопје

2 gumi barum kamionski vozeni 1 godina ,ne se krivi ne se lepeni,so dobra shara dlaboka,proizvedeni 2020 godina, cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
071711708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам