1 / 10
ASUS VivoBook S15 - 15.6", i7 8th gen, 512GB SSD M2,
720 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 11:18

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

• Intel Core i7 8th Generation
• 4 core processor
• 512GB SSD M.2
• 8GB RAM DDR4
• Fingerprint sensor
• NVIDIA Geforce graphic card
• HD webcam
• AUX port
• 2 x USB 2.0, USB 3.1, HDMI, USB Type-C
• microSD slot
• Backlit Keyboard
• Metal body
• Elegant design
• Windows 10 Pro licensed
• Windows 11 compatible

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
075947845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам