1 / 4
Ping pong palka stiga tsp tibhar
5.000 МКД
01.03.2022 16:47

Карпош / Скопје

Продавам многу малку користен рекет Stiga Allround Classic со TSP Ventus spin и Tibhar FX-P гуми.

Барајте на овој моб. 075 217 802 Александар

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
070344384
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам