1 / 2
Krevet od masivno drvo
1 €
01.02.2023 10:07

Карпош / Скопје

Dimenzija na kreveti
90*200. -cena na 2kreveta 240€
90*200 -cena 140€
140*200 -cena 180€
160*200 -cena 200€
180*200 -cena 210€
Tel.076/775/168

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

M
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам