Акрилна када
1 €
19.07.2022 18:18

Ѓорче Петров / Скопје

Добро сочувана акрилна када со демонтажна маска и ногарки. Димензии 70 цм / 140 цм

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Vale
Потврден огласувач
071258872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам