1 / 8
Mercedes e 280 cdi v6 3.0 registriran do 17.02.23
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 07:55

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Solidno socuvan vredi da se vidi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

lupco
Потврден огласувач
071399892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам