1 / 4
Bazen so camci
5.000 €
03.06.2023 09:55

Куманово / Куманово

Bazen 12x16 m dubocina 60cm so 4mali i 4 golemi camci so jetoni 5000 € 071994279 fiksa viber

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Отстапување на разработен Бизнис

Се продава од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам