1 / 5
Nov 4GB-64GB Android Navigacija VW-Passat B7, B6 i i CC
12.000 МКД
28.07.2022 10:00

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Radioto e novo so 4gb ram memorija i 64gb rom. Android 10, funkcioniraat i komandite na volan, moznost za priklucok na kamera, USB priklucok.

Isprakjam po kargo.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075243763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам