Xiaomi 9 note pro
8.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.02.2022 12:25

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Xiaomi

Модел:

Note 9 Pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075573080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам