1 / 7
СЕ ПРОДАВА ! Опел Астра
По Договор
03.02.2023 18:47

Штип / Штип

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Опел Астра година на призводство 2002г.
Возилото е во одлична состојба регистрирана и редовно сервисирана.
Цена по договор!
Повеќе информации контакт тел: 075 203 491

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

J.Genius
Потврден огласувач
075203491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам