1 / 6
REGAL KAKO NOV
По Договор
04.12.2022 09:35

Аеродром / Скопје

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm. sirocina59cm.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
077537107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам