1 / 2
СЕ ИЗДАВА
По Договор
05.03.2022 13:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул.Христијан Карпош во Штип

Се издава нова грасоњера комплетно уредена погодна за студенти лоцирана во центарот на градот веднаш спроти Здравен дом -Штип
Цена по догвор !
Контакт: 075 203 491

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

J.Genius
Потврден огласувач
075203491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам