1 / 8
Apple iPad Air (SWTIZERLAND)
1 €
06.07.2022 16:05

Струга / Струга

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

-iPad Air 32GB Wi-Fi
-Doneseni od Ch, orginal polnac i kabell !!!
!!! EXTRA SOSTOJBA, KAKO NOVI !!!

Категорија: Компјутери / Таблети

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам