1 / 5
Kymko kimko super 8 hitno
1.200 €
19.02.2022 14:44

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Super 8

Километри:

10000

Motorot e skoro nov ima tablicki samo istecena registracija moze i zamena za 50 cc vrtete na tel. 070 396 976

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

TOSHE
Потврден огласувач
070765004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам