1 / 8
Vanco
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 14:54

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

320 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac na ul.vanco angelov bb. do taksi SNUPI. Placot ima 320 metri kvadratni od koi 70 metri kvadratni se dvata objekta .
Placot e urbaniziran i legaliziran,ima elaborat,elektricna energija,voda od vodovod.
Kp.10240
Informacii na tel.077555966

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
077737643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам