1 / 11
Gumi 205 55 16
4.500 €
24.06.2022 18:35

Пехчево / Берово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Se prodavaat gumi Michelin i Bridgestone, parovi DOT 2017.Moze samo 2 gumi. 075 375 475

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

VLATKO
pehcevo
Потврден огласувач
075 375 375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам