1 / 6
Raspar 205 55 16 i 195 60 16
1.700 МКД
16.05.2022 22:40

Пехчево / Берово

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Raspar gumi 075 375 375

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

VLATKO
pehcevo
Потврден огласувач
075 375 375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам