1 / 5
Delovniot prostor se izdava pod kirija.
1 €
16.03.2022 12:03

Струга / Струга

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

55 m2, nova dograma i plocki, sopstven sanitaren cvor, moznost za proshiruvanje do 80m2,sopstven parking,opticka konekcija za Internet, se naogja NA ul jna kaj kruzniot tek posle policijata, na prizemje vo zgradata kaj kablovskata televizija. Cena po dogovor. Poveke info na 075307526

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Tahir
Потврден огласувач
075307526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам