1 / 4
POLO 1.4 BENZIN/PLIN 16V
1.400 €
19.02.2022 18:26

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
071624132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам