1 / 3
KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO
1 €
Цената не е фиксна
06.03.2022 13:00

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Продавам гејмерски компјутери 10комада
i5 nVidia GeForce GTX 1050 ti 8GB RAM 1TBHDD , 10 монитори ASUS 144hz
Исто така 10 други компјутери за COUNTER STRIKE 1.6 TOP . Cena po dogovor
Kontakt : 070799990
: 070681789

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Shefit Xhemaili
Потврден огласувач
070799990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам