1 / 5
LAND ROVER / RANGE ROVER VOGUE / 3.6 TDV8
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.02.2022 23:27

Дебар / Дебар

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Range Rover Vogue 3.6 TDV8
Heated Seats / Cooled Seats
Heated steering wheel
5 Bridgestone Winter tires + 20 inch rims
4 Pirelli Summer Tires + 22 inch rims
Leather interior
272 HP

072213271

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Genc
Потврден огласувач
38972213271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам