1 / 6
Bmw R1200GS Exclusive Full Opsion
1 €
21.06.2022 21:11

Струга / Струга

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

2018

Модел:

R1200GS

Километри:

20000

Bmw R 1200 GS Exculive TE.
Site Paketi.
Reg zelen.
Extra Sostojba.
Info samo na tel.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

A.K
Потврден огласувач
078357666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам