1 / 5
SKROS NOVI ZAVESI,EFTINO,HITNO
1 €
02.07.2022 22:48

Охрид / Охрид

Se PRODAVAAT zavesi ,DRAPERI,draperi
GANC NOVI
EFTINO ,NE NI ODGOVARAAT
Dve zavesi od Shirina 3 metri × visina 244, i Dve zavesi od shirina 2 mrta * visina 244
075932003

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Nika
Потврден огласувач
075932003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам