1 / 3
Detsko krevetce so dushek
2.000 МКД
22.03.2022 07:32

Скопје Центар / Скопје

Prodavam detsko krevetce 120x60 odlicno socuvano, dve nivoa na visina na dusek, ednata stranica se spusta, lesno za pomestuvanje bidejki e so trkalca. Gratis dushek.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077976250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам