1 / 4
Se Prodavat Cirkulari na Drva
10.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 18:07

Кавадарци / Кавадарци

Se prodavat cirkulari za secenje drva
Edniot e slikan tri fazi 3kw motor 2800vrtezi nov prenosen hais
Drugiot e napraven za secenje drva za na Traktor so reduktor ili podvizna kola
Info na tel 070850722 Krste

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071553548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам