1 / 12
Ford transit turneo custom 2014 long2
2 €
Денес 15:01

Тетово / Тетово

Kombeto e so najvisoka oprema
So 2 klimi
Patnicko 8+1
Izvoreden za prevoz na patnici
Tel br 070783078
Kw 114 ——— 155 ks
260000 km

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

shain
Потврден огласувач
070320200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам