1 / 7
Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.
46.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 09:42

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

51 m²

Греење:

Струја

Спрат:

10 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kaj porodilno cair

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo zavrsna faza,se ocekuva da zavrsi do noemvri ili dekemvri ovaa godina2022.na deseti sprat od edinaes,so dva lifta.tocna lokacija kaj skolo osnovno Cvetan Dimon i porodilno cair I placot pastrik.cena 46000 eur.Za kes ima mal prostor za popus,moze edno vozilo do 10000 eur.samo sto za zamena nema popust.Ovaa cena vazi dodeka e zgradata vo zavrsna faza koga ke bide gotova ke bide druga cena.zatoa povelete za ekstra cena ekstra stan na top lokacija. 46000 eur.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Nedzo
Потврден огласувач
071380474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам