1 / 10
Tiko Tico dekli palenja sve za tikovci
1 €
15.03.2022 12:58

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2022

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Delovi dekli dobri ne nagrizani ne pregrevani motori dobri ekstra ima palenja sve za tikovcii delovi imaa pac od 50 koli ima mos nalice mesto da videte cuete probate so ekstra ceni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070457265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам