1 / 9
Opel vektra b 2.0 benzin NA DELOVI
500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.09.2022 19:07

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel vektra b benzin na delovi 2.0 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
078457480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам