1 / 3
FISHER RC4 skii
6.500 МКД
Цената не е фиксна
18.09.2022 13:02

Битола / Битола

⛷Fisher RC4 vo odicna sostojba
•visina 140cm
•bez nikakvi ostetuvanja
•neosteteni kantovi i podloga
•novi markeri⛷
•cena 6500den (ne e fiksna)
Itno

Kontaktirajte vo sekoe vreme, vredi da se vidi

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
079 367 477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам