1 / 5
Kompjuter so licenciran Windows 7
4.000 МКД
20.02.2022 16:35

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Atom

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodava Kompjuter so licenciran Windows 7 pogodno za kancelariska rabota..
Performansite moze da gi vidite na slikite.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам