Se izdavat sobi, се издаваат соби
3.000 €
20.02.2022 17:47

Штип / Штип

Квадратура:

45 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издаваат соби близу градската црква Св. Никола. Повеќе информации на телефон 071 367 690

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Hristijan
Потврден огласувач
077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам