1 / 4
Spallna 180x200 cm so Ortopedski Madraca
180 €
22.06.2022 17:35

Тетово / Тетово

Spallnata e skora Nova zaradi mestovo se prodava...
Dušekot e ortopedski e kupeno od Komodita home.

Komplet se dava 180 €
Lice mesto dogovor.Za poveķe inf.
071 261 700

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Idriz Vila
Потврден огласувач
071261700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам