1 / 3
Napojuvanja Evga, Nzxt i riseri
4.500 МКД
29.01.2023 19:22

Аеродром / Скопје

Prodavam 2 napojuvanja Nzxt kako novi. Koristeni se po 3 meseci. 4500den e edno napojuvanje. 20 parčinja riseri po 300den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075-328-296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам