1 / 5
Se prodavaat naocari za sonce Bolle
8.900 МКД
30.04.2023 10:23

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat originalni novi naocari za sonce od francuskata marka " Bolle " ,metalna ramka i futrola za cuvanje

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Оптички уреди / Очила

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078414467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам