1 / 4
Garmin Forerunner 235
8.000 МКД
22.02.2022 11:35

Велес / Велес

Се продава Garmin Forerunner 235 половен, користен 3 години и многу добро сочуван без пукнатини. Часовникот е наменет за спорт (Трчање, Возење Точак, Пливање и други спортови)
Спесификација:
Батеријата: трае 2-3 дена во зависност на колку се користи.
Heart Rate Sensor: Yes (да)
Водоотпорен: Да
GPS + GLONAS: Да
Touch Screen: Не

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
076341224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам